E-SHOP - www.xenoled.sk - XENOLED

Naše benefity

 

Garancia vrátenia tovaru až 15 dní
Garancia vrátenia tovaru až 15 dni, čiže doba dlhšia ako udáva zákon o ochrane spotrebiteľa č.102/2014. Ak sa rozhodnete vrátiť tovar podľa našich obchodných podmienok, peniaze vám budú  vrátene najneskôr do 14 dní od jeho doručenia. Tovar môžete vrátiť do 15 dní od jeho prevzatia bez udania dôvodu. 
 

Výmena tovaru až 21 dní
Pokiaľ zistíte, že Vám tovar z rôznych dôvodov farebne nevyhovuje, zašlite nám ho a my Vám ho vymeníme za iný dostupný tovar v našom e-shope.  Tovar zašlite bezpečne zabalený  na našu adresu: KOBRAJ - zásielkový obchod, Alejová 18, Košice a my vám ho vymeníme za iný tovar podľa Vašich požiadaviek.  Všetky riziká  a náklady na prepravu znáša zákazník. Tovar na dobierku nebude prijatý !

Kvalitná prezentácia
Prezentáciu nášho tovaru poskytujeme vo vysokej kvalite obrázkov, s vysokou farebnou a štrukturálnou vernosťou a detailami.  Takmer každý náš ponúkaný tovar si sami  fotíme a snažíme sa poskytnúť čo najviac informáciu k ponúkaným  produktom.

 

Veľká časť tovaru dostupná skladom
Sme e-shop, ktorý má za sebou sieť maloobchodných predajní, zásoby ktorých sú Vám okamžite k dispozícii. Snažíme sa udávať čo najpresnejšie informácie o dostupnosti tovaru. Z dôvodu neustálej zmeny stavu je objednávka  platná až po záväznom potvrdení dostupnosti tovaru e-mailom.

 

Xenoled.sk a Xenoled.cz  je na českom a slovenskom trhu jediným autorizovaným predajcom produktov značky XENOLED® vyvíjaných a vyrábaných  výrobcom, pre ktorého je kvalita produktu vždy na prvom mieste.  Výrobky svetelnej techniky tejto značky žiaria ako hviezda Mercedes-Benz medzi autami.

Pre Vás
Facebook
Newsletter
Chcete od nás odoberať newsletter s aktuálnymi ponukami?